Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Lakované kuchyně Bonita

Kuchyně Bonita

Barevné provedení kuchyňských dvířek    Ceník    Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulace

Nejkvalitnější řada lakovaných kuchyní

Řada nejkvalitnějších kuchyní v naší nabídce. Kuchyni Bonita tvoří skříňky s lesklými dvířky MDF, které jsou lakovány italskými zdravotně nezávadnými barvamiUnikátní je počet barevných kombinací barev.

Lakované kuchyně Bonita dávají na výběr mezi 72 barevnými odstíny ral pastelových barev. Vyrobíme pro vás jakýkoliv atypický rozměr všech skříněk. 

Kuchyně Bonita

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulaceNíže pod tímto textem můžete prohlížet ukázkové sestavy. V detailu kuchyně naleznete její rozměr a cenu. Tyto moderní kuchyně je možné ihned koupit a nebo zaslat poptávku pomocí našeho kontaktního formuláře. Nechte se inspirovat kuchyňskými sestavami. Vytvoříme pro vás grafický návrh zdarma, včetně cenové kalkulace.  

Chcete mne osobně navštívit? Přijďte do mého kuchyňského studia v Ústí nad Labem. Na požádání vám vytvořím grafický návrh kuchyněZaměření kuchyně do 20 km od pobočky také provedu zcela zadarmo a bez závazku

Online prodej kuchyňských linek naleznete zde. Chcete-li, zde si sami můžete složit kuchyni. Nezapomeňte, že dopravu platíte pouze u jedné položky, ostatní vám přivezu zdarma.

Potřebujete pomoci s návrhem? Pošlete mi rozměry a požadavky a já vám návrh zdarma a bez závazků vytvořím. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz