Kuchyně na míru

Přejete li si doma vybudovat kuchyni dle vašich snů, rád vám pomůžu s realizací! Jsem připraven pomoci s výběrem kuchyně na míru, kterou si v mém obchodě můžete složit z jednotlivých skříněk. Jestliže si sestavíte kuchyni na zakázku z vašeho domova, jsem schopný ji dopravit po celé republice. Začít můžeme nezávazným grafickým návrhem - pro mé zákazníky ZDARMA!

Kuchyně Diana              Kuchyně Carmen

Kuchyně Bolero              Kuchyně Iga

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulaceV mojí nabídce naleznete několik druhů kuchyní. Nejprodávanější řadou jsou kuchyně Diana. Výhodou jsou matná dobře udržovatelná dvířka a její velmi příznívá cena. Dále nabízím rustikální kuchyně Bolero, které se hodí do každého stavení či chaty. Dnes velmi populární kuchyně s vysokým leskem zastupují kuchyně Carmen. Ve volbách je mnoho lesklých barev od pastelových jako je bílá, červená, tak i barvy dřeva. Pevnější variantou jsou potom kuchyňské linky Iga, které kombinují dvířka z LTD s dvířky s vysokým leskem, čímž vzniká zajímavá moderní kompozice. Levné kuchyňské linky potom zastupuje řada kuchyňských linek Tina.

Ceník
Služby
Fotogalerie kuchyní
Kuchyně Diana
Kuchyně Carmen
Kuchyně Bolero
Kuchyně Iga
Kuchyně Tina
Realizace kuchyní

Kuchyně na míru

Každý zákazník do mého obchodu přijde se specifickými požadavky, které se samozřejmě liší. Dlouholeté působení na trhu s kuchyněmi mne naučilo vyhovět každému bez rozdílu. Kuchyně na míru, které si zákazníci nejčastěji žádají, jsou pro mne denním oříškem, který společně rozlouskneme. Při nezávazné konzultaci, kdy mi zákazník přiblíží své požadavky, společně vypracujeme grafický návrh požadované kuchyně na míru s jejím rozpočtem, který je zcela zdarma

Kuchyně na míru fotogalerie

Nic jiného, než fotogalerie kuchyní na míru nedokáže zákazníka více inspirovat. V naší fotogalerii kuchyní na míru jsou všechny dostupné typy - od  luxusních - ve vysokém lesku, s moderními doplňky, masivních - rustikálních, až po klasické sektorové kuchyně. Všechny kuchyně na míru, v naší fotogalerii jsou detailně popsané a je u nich uvedena cena. Fotografie kuchyní na míru vám jistě pomůžou, váháte li s tím, jak by ta vaše měla vypadat.

Levné kuchyně na míru

Pro toho, komu nezbývají finance na vybavení domácnosti nábytkem, nebo pro toho, kdo chce jednoduše ušetřit, tu jsou levné kuchyně na míru. Nenechte se zmást představou, že levné, znamená méně kvalitní. Všechny kuchyně se vyznačují precizním zpracováním a kvalitou použitého materiálu. Patří k nim zjména kuchyně Tina - tyto levné kuchyně na míru jsou mezi mými zákazníky velmi oblíbené, právě díky příznivé ceně a vysoké kvalitě.

Navštivte mě v Ústí nad Labem, nebo vybírejte z pohodlí vašeho domova

Všechny skříňky dodáváme již smontované, v mnoha provedeních a rozměrech. Naše kuchyně na míru splní vaše očekávání, ať je pořídíte do rodinného domu, na chalupu, či do paneláku.

Kuchyň na zakázku do vašeho domova

Splňte si svůj sen a navštivte náš obchod - pomůžeme vám sny proměnit ve skutečnost!

Kuchyňské studio:

Ústí nad Labem

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz