Montáž kuchyňské linky

Na konci cesty od návrhu, po její realizaci stojí montáž kuchyňské linky. Jedná se o konečný krok, který zpečetí vaše sny a uzavře martýrium celého plánování, objednávky, výroby a dodání kuchyně do vašeho domova. Mí montéři jsou vybaveni kvalitní nářadím, potřebným k efektivní a kvalitně odvedené práci. Vědí, jak přistupovat k zákazníkům a také jsou seznámeni s pravidly, která se musí bezpodmínečně dodržovat v každé domácnosti našich klientů. Záleží mi na tom, aby jste po montáži kuchyně ve vašem obydlí  nemuseli uklízet po našich pracovnících, proto dbám na to, aby si po sobě sami uklidili, v bytě se pohybovali bez obuvi a také aby zakryli podlahu v místě montáže. Všechny tyto detaily mám na paměti a doufám, že si tímto přístupem získám vaši důvěru.

Montáž kuchyní zahrnuje tyto práce:

  • montáž horních skříněk,
  • montáž spodních skříněk,
  • montáže baterie a dřezu,
  • výřezy do zástěn, digestořové skříňky a podobně,
  • montáž případných krycích a doplňujících desek, barů a přířezů,
  • montáž pracovní desky i její případné seříznutí.

Po montáži a uložení spotřebičů, baterie a dřezu neprovádejí mí montéři automaticky napojení do přípojek (vody, odpadu, elektřiny, plynu). O případných zapojení do sítí je třeba se se mnou dohodnout předem.

Profesionální přístup při montáži kuchyně

Nezapomínejte, že tuto části interiéru - kuchyňskou linku - si pořizujete na mnoho let. Nesnažte se tedy o montáž svépomocí. Jistě by jste ji zvládli, ale určitě ne tak precizně a rychle, jako mí pracovníci. Bez zbytečných nákladů dosáhnete očekávaného výsledku, jestliže využijete mých služeb, které jsou profesionálně koordinovány. Já zvládnu vyšperkovat vaši kuchyni do nejmenších detailů:

  • skříňky vám upravím a zvládnu i atypické zpracování,
  • vyřežeme otvory do kuchyňské desky pro varnou desku a kuchyňský dřez,
  • rohovou pracovní desku montujeme s neviditelným spojem nebo levně a rychle pomocí lišty, 
  • odevzdám práci, za kterou se nestydím!

Cena a délka montáže kuchyně

Cena montáže se odvíjí od velikosti kuchyňské linky, jejího tvaru a zpracování. Dále záleží na počtu použitých skříněk a spotřebičů. Některé kuchyňské linky vyžadují atypické úpravy, které si žádají více času. Většinou je ale kuchyňská linka namontovaná za 1 - 2 dny.

Nabízím vám profesionální a lidský přístup. Využijte mých služeb při montáži vaší kuchyňské linky a uvidíte, že budete mile překvapeni příjemnou cenou. 

Precizně a kvalitně odvedená montáž kuchyně je mojí vizitkou a podmínkou dobrého výsledku celé mé spolupráce s klientem a realizace jeho kuchyně. Končí předáním vyčištěné a plně funkční kuchyňské linky.

Kuchyňské studio:

Ústí nad Labem

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz