Rohové skříňky do kuchyně skladem

V dalších barváchDolní kuchyňské rohové skříňky mají výšku 82 cm včetně 10 cm vysokých soklových rektifikačních noh.  Hloubka korpusu je 45 cm a i s dvířky nepřesáhne 47 cm. Díky tomu za skříňkami vzniká prostor cca 10 cm pro vedení vody, plynu apod. Spodní rohová skříňka potřebuje prostor z levé strany od rohu 88 cm a z pravé strany od rohu 89 cm. Rohová skříňka je shora uzavřená. Skříňky dodávám v demontu. Zkosená spodní rohová skříňka je vhodná pro rohový dřez. Ke skříňkám dávám zdarma sokl a úchytky Diana.

Horní rohové skříňky mají výšku 72 cm. Boční hloubka skříňky je 30 cm. Zadní rozměr skříňky vlevo od rohu je 57 cm a vpravo 58 cm. Uvnitř skříňky je jedna police.

Použitý materiál spodní kuchyňská rohová skříňka

Kuchyňská skříňka má korpus z LTD - čili laminované dřevotřísky o tloušce 16 mm nebo 18 mm. Dvířka jsou z MDF - čili fólie na polotvrdé dřevovláknité desce o síle 16 mm nebo 18 mm a díky tomu máme na výběr velké množství tvaru a barvy. Rohové skříňky jsou dodávány rozložené v krabici.

Šetříme váš čas. Naše skříňky do kuchyně dodáváme smontované, žádné krabice. Montáž kuchyně je tím rychlejší a jednodužší.

Spodní rohová skříňka se bezpečně dopravuje po celé ČR

Všechny kuchyňské skříňky zabalíme do bublinkové fólie s papírovým kartonem a tím co nejvíce eliminujeme možnost poškození při přepravě.

Dolní rohová skříňka do kuchyně levně a kvalitně

Spodní kuchyňská skříňka z naší nabídky si drží výborný poměr cena/kvalita. Proč?

  1. Největší výběr tvaru a barvy dvířek a korpusu s minimálním rozdílem ceny
  2. I když objednáte celou sestavu kuchyně, platíte dopravu jen jedné kuchyňské skříňky
  3. Skříňky do kuchyně jsou lepidlem a kolíky důkladně smontované a drží si tím vysokou pevnost a nosnost 
  4. ABS hrany zaručují skřínce trvanlivost hrany korpusu 

 

 

Pokud máte dotaz či chcete pomoct s výběrem kuchyňských skříněk, kontaktujte nás. Tým odborníků na Bawor.cz je tu pro vás.

Kuchyňské studio:

Ústí nad Labem

6. Zobrazit kontakty

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz