Rohové skříňky do kuchyně skladem

V dalších barváchDolní kuchyňské rohové skříňky mají výšku 82 cm včetně 10 cm vysokých soklových rektifikačních noh. Za skříňkami vzniká prostor cca 10 cm pro vedení vody, plynu apod. Spodní rohová skříňka potřebuje prostor z levé strany od rohu 88 cm a z pravé strany od rohu 89 cm. Rohová skříňka je shora uzavřená. Skříňky dodávám v demontu. Zkosená spodní rohová skříňka je vhodná pro rohový dřez. Ke skříňkám dávám zdarma sokl a úchytky Diana.

Horní rohové skříňky mají výšku 72 cm. Boční hloubka skříňky je 32 cm. Zadní rozměr skříňky vlevo od rohu je 60 cm a vpravo 60 cm. Uvnitř skříňky je jedna police.

Použitý materiál spodní kuchyňská rohová skříňka

Kuchyňská skříňka má korpus z LTD - čili laminované dřevotřísky o tloušce 16 mm nebo 18 mm. Dvířka jsou z MDF - čili fólie na polotvrdé dřevovláknité desce o síle 16 mm nebo 18 mm a díky tomu máme na výběr velké množství tvaru a barvy. Rohové skříňky jsou dodávány rozložené v krabici.

Šetříme váš čas. Naše skříňky do kuchyně dodáváme smontované, žádné krabice. Montáž kuchyně je tím rychlejší a jednodužší.

Spodní rohová skříňka se bezpečně dopravuje po celé ČR

Všechny kuchyňské skříňky zabalíme do bublinkové fólie s papírovým kartonem a tím co nejvíce eliminujeme možnost poškození při přepravě.

Dolní rohová skříňka do kuchyně levně a kvalitně

Spodní kuchyňská skříňka z naší nabídky si drží výborný poměr cena/kvalita. Proč?

  1. Největší výběr tvaru a barvy dvířek a korpusu s minimálním rozdílem ceny
  2. I když objednáte celou sestavu kuchyně, platíte dopravu jen jedné kuchyňské skříňky
  3. Skříňky do kuchyně jsou lepidlem a kolíky důkladně smontované a drží si tím vysokou pevnost a nosnost 
  4. ABS hrany zaručují skřínce trvanlivost hrany korpusu 

Pokud máte dotaz či chcete pomoct s výběrem kuchyňských skříněk, kontaktujte nás. Tým odborníků na Bawor.cz je tu pro vás.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz