Spodní kuchyňské skříňky

Skříňky sklademSpodní skříňky mají s pevným soklem (10 cm) výšku 82 cm. Hloubka korpusu je 45 cm a i s dvířky nepřesáhne celková hloubka skříňky 52 cm. Díky tomu za skříňkami vzniká prostor cca 10 cm pro vedení vody, plynu apod. Spodní kuchyňská skříňka s drátěným programem má hloubku o 5 cm vetší. Všechny skříňky jsou z horní části otevřené. S výjimkou dřezové skříňky mají příčky k uchycení pracovní desky. Šuplíky mají kuličkové pojezdy. Prostor v mých spodních kuchyňských skříňkách je rozdělen policí. Mám i skříňky pro vestavné spotřebiče, nesmí chybět ani skříně na potraviny. Spodní rohové skříňky dodávám v demontu, ostatní skříňky dodávám pevně smontované jako kompaktní celek. Ke skříňkám jsou zdarma úchytky Diana.

Základní skříňky
Dřezové
Šuplíky
Drátěný program

Vybrat Spodní kuchyňské skříňky není těžké.

Nejdůležitější je správně zaměřit prostor. Rozhodnout se , kde bude ideální prostor pro mytí  a vybrat dřezovou skříňku podle velikosti dřezu. U elektrospotřebičů jako je myčka, vestavná trouba, lednice, pračka je nutné počítat se ztrátou úložného prostoru kuchyňských skříněk. Naštěstí se dá zbylý prostor vyplnit naší rozsáhlou nabídkou skříněk různých typů. Po 10 cm šířkách jsou na výběr jednodveřové i dvoudveřové skříňky, potravinové skříně a sloupky, šuplíkové neboli zásuvkové skříňky, skříňky s drátěným programem a policové skříňky bez dvířek. V nabídce nesmí chybět ani rohové skříňky, skříně pro vestavné spotřebiče a také dvířka pro vestavnou myčku šíře 45 cm nebo 60 cm. 

Výhodou naší dolní kuchyňské skříňky je díky menší hloubce možnost protažení potrubí (voda, odpad, topení atd.) přímo za ní a není nutné mít vše zasekané ve zdi.
Ale pozor na hloubku vestavných spotřebičů. Většinou za nimi není místo na protažení trubek a zásuvky je nutné umístit vedle!

Kuchyňské spodní skříňky jsou z nejpoužívanějšího materiálu

Spodní skříňka má korpus z LTD - čili laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm nebo 18 mm. Dvířka jsou z MDF - čili fólie na polotvrdé dřevovláknité desce o síle 16 mm nebo 18 mm a díky tomu máme na výběr velké množství tvaru a barvy. 

Šetříme váš čas. Naše skříňky do kuchyně většinou dodáváme smontované, žádné krabice. Montáž kuchyně je tím rychlejší a jednodušší.

Kuchyňské skříňky spodní bezpečně dopravujeme po celé ČR

Všechny kuchyňské skříňky zabalíme do bublinkové fólie s papírovým kartonem a tím co nejvíce eliminujeme možnost poškození při přepravě.

Spodní kuchyňská skříňka do kuchyně levně a kvalitně

Spodní kuchyňská skříňka z naší nabídky si drží výborný poměr cena/kvalita. Proč?

  1. Největší výběr tvaru a barvy dvířek a korpusu s minimálním rozdílem ceny
  2. I když objednáte celou sestavu kuchyně, platíte dopravu jen jedné kuchyňské skříňky
  3. Skříňky do kuchyně jsou lepidlem a kolíky důkladně smontované a drží si tím vysokou pevnost a nosnost 
  4. ABS hrany zaručují skřínce trvanlivost hrany korpusu 

 

Pokud máte dotaz či chcete pomoct s výběrem kuchyňských skříněk, kontaktujte nás. Tým odborníků na Bawor.cz je tu pro vás.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz