Kuchyňské skříňky na míru

Spočítejte si kuchyňMoji skutečně širokou nabídku kuchyňských skříněk jsem vám pro větší přehlednost rozdělil do několika kategorií. Ve skříňkách podle typu naleznete všechny kuchyňské skříňky rozřazené do kategorií podle umístění a druhu skříňky v kuchyňské lince. To vám umožní sestavit si libovolnou kuchyň na míru. V dalších kategoriích jsou pro vás připraveny kuchyňské skříňky z jednotlivých typových řad. Těmi jsou matné kuchyně Diana, moderní lesklé kuchyně Carmen, rustikální Skříňky skladem kuchyně Bolero a levné kuchyně Tina.

 

Skříňky podle typu
Levné skříňky Tina
Matné skříňky Diana
Lesklé skříňky Carmen
Rustikální skříňky Bolero
Lakované skříňky Bonita

Dolní a horní kuchyňské skříňky jsou již smontované

Až na pár výjimek (dolní rohovákoncová polička) dostanete hotovou skříňku s pevně smontovaným korpusem včetně dvířek. Dvířka jsou předvrtaná pro úchytky Diana (šuplíky a výklopné vodorovně, zbytek svisle), které jsou ZDARMA ke každé naší skříňce do kuchyňské linky. Horní skříňky jsou vybaveny závěsy pro závěsnou lištu

Skříňky do kuchyně v mnoha rozměrech a barev

Rozměry šířky většiny skříněk jsou po 10-ti centimetrech a proto si snadno sestavíte kuchyňskou linku na míru.
Dvířka skříněk jsou vyráběna ve velkém množství tvarů. Od hladkých a rovných (např. M25, M04) až po mřížky a oblouky (např. M09, M22). Originalitu barevné kombinace kuchyně zajistí velký výběr barev dvířek a korpusů.

Vybrat kuchyňské skříňky není těžké

Nejdůležitější je správně zaměřit prostor. Rozhodnout se, kde bude ideální prostor pro mytí  a vybrat dřezovou skříňku podle velikosti dřezu. U elektrospotřebičů jako je myčka, vestavná trouba, lednice, pračka je nutné počítat se ztrátou úložného prostoru kuchyňských skříněk. Naštěstí se dá zbylý prostor vyplnit naší rozsáhlou nabídkou skříněk různých typů. Po 10 cm šířkách jsou na výběr jednodveřové i dvoudveřové skříňky, potravinové skříně a sloupky, šuplíkové neboli zásuvkové skříňky, skříňky s drátěným programem a policové skříňky bez dvířek. V nabídce nesmí chybět ani rohové skříňky, skříně pro vestavné spotřebiče a také dvířka pro vestavnou myčku šíře 45cm nebo 60 cm. 

Výhodou naší dolní kuchyňské skříňky je díky menší hloubce možnost protažení potrubí (voda, odpad, topení atd.) přímo za ní a není nutné mít vše zasekané ve zdi.
Ale pozor na hloubku vestavných spotřebičů. Většinou za nimi není místo na protažení trubek a zásuvky je nutné umístit vedle!
Horní skříňky nabízíme nejen jednodveřové a dvoudveřové, ale i moderní výklopné skříňky a je jen na vás jestli chcete dvířka plná nebo prosklená. Na volně stojící mikrovlnku máme také horní skříňku.
Kuchyně lze orientovat pomocí rohových skříněk do tvaru "U" i "L". 

Kuchyňské skříňky jsou z nejpoužívanějšího materiálu

Skříňka má korpus z LTD - čili laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm nebo 18 mm. Dvířka jsou z MDF - čili fólie na polotvrdé dřevovláknité desce o síle 16 mm nebo 18 mm a díky tomu máme na výběr velké množství tvarů a barev. Šetříme váš čas. Skříňky do kuchyně většinou dodávám smontované, žádné krabice. Montáž kuchyně je tím rychlejší a jednodušší.

Kuchyňské skříňky bezpečně dopravuji po celé ČR

Všechny kuchyňské skříňky zabalíme do bublinkové fólie s papírovým kartonem a tím co nejvíce eliminujeme možnost poškození při přepravě. Větší a těžší kusy balíme na paletu.

Kuchyňská skříňka do kuchyně levně a kvalitně

Kuchyňská skříňka z naší nabídky si drží výborný poměr cena/kvalita. Proč?

  1. Největší výběr tvarů a barev dvířek a korpusu s minimálním rozdílem ceny
  2. I když objednáte celou sestavu kuchyně, platíte dopravu jen jedné kuchyňské skříňky
  3. Skříňky do kuchyně jsou lepidlem a kolíky důkladně smontované a drží si tak vysokou pevnost a nosnost 
  4. ABS hrany zaručují skřínce trvanlivost hrany korpusu 

 

Pokud máte dotaz či chcete pomoci s výběrem kuchyňských skříněk, kontaktujte nás. Tým odborníků na Bawor.cz je tu pro vás.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Ústí nad Labem Alešova 997/47 (Klíše, naproti restaurace U Kroupů)
Telefon: +420 775 775 779, Mail: info@bawor.cz